Sıvı Nakliye Programı (Yazılımı)

Sıvı Nakliye programı (Otomasyonu)

Sürekli Yenileniyoruz!!!

Nakliye Programı sayesinde komple yük, parsiyel yük ve sıvı nakliyesi işlemlerinizi etkin bir biçinde kayıt altına alıp gerekli tüm raporlamaları günlük, haftalık aylık veya yıllık alabilirsiniz. Bunun yanında şirketinizin zaman içindeki mali durumunu kontrol altında tutabilirsiniz.

Yenilenen verisyonu ile Nakliye Programı ihtiyacınız olan tüm modülleri bir arada tutarak kurumunuzun yönetimini kolaylaştırmanın yanında kurumsal bir kimlik kazandırmaktadır.

Nakliye Programı müşteri kayıtlarından ödemelere, personel modülünden randevulara, araç carilerinden kasa modülüne kadar bir çok modül sunmaktadır. Tüm modüller birbiriyle tam entegre çalışmaktadır. İnsan hatası, kontrolü, tekrar tekrar veri girişi ortadan kalkar herşey hızlı, sağlam ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Üstelik tüm bu işlemleri programımızın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde çok basit bir şekilde tutabilirsiniz.

Program içeriği ve menüler hakkında bilgiye sayfanın sağ tarafındaki "Program İçeriği" başlığı altındaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Nakliye Programı, tüm bu zorlukları ve bunların üzerinizdeki baskılarını azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Sıvı Nakliye programı'na Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.

Sıvı Nakliye programı

Alanımızda Lideriz Çünkü;

İnter Bilişim ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.
Yazılım Hizmetleri ve Teknik Destek konusunda Türkiye'nin en deneyimli, teknolojiyi en yakından takip eden ve müşterisine en çok kıymet veren yazılım şirketiyiz.

  • Tüm ihtiyaçları karşılayan
  • Sağlam Altyapılı
  • Güvenilir ve
  • Uygun Fiyatlı yazılımlar üretiyoruz...

Sadece Yazılım Üretmiyoruz

Kendi alanında ve kendi şehrinde isim yapmış firmalar İnter Bilişim yazılımlarını kullanıyorlar. 400 ün üzerinde kurumsal, 1500'ün üzerinde bireysel müşterisi ile İnter Bilişim, alanında en başarılı yazılım şirketidir.

Müşterilerimize sadece günlük kayıtlarını yapıp fatura kesmelerine değil,hizmet kalitelerini yükseltmeye, müşteri memnuniyetlerini artırmaya, maliyetlerini düşürmeye ve daha çağdaş bir yönetim anlayışı ile yönetilmelerine yardımcı olup,
hem daha karlı ve hem daha güçlü kuruluşlar haline gelmelerine yardımcı oluyoruz.


Müşteriler İçin

  • İnter Bilişim Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

Kısa Açıklama

Sıvı Nakliye programı, İnter Bilişim Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı bir otomasyonu sistemidir. Sıvı Nakliye yazılımına geçen firmalar bu sayede işleyişlerini düzene sokup kaçakları engeller. Aynı zamanda bir çok işlemi kısa sürede yapması sebebiyle zamandan büyük tasarruf sağlamalarına neden olur.