Nakliye Programı (Yazılımı)

Nakliye Programı(Otomasyonu)

Sektörün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda sürekli geliştirdiğimiz nakliye programımızın yeni versiyonu satışa sunulmuştur.

Son versiyonda yapılan gelişmelerle bir çok bölüm daha kapsamlı hale getirilirken, kullanıcının daha hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlayan bir çok yan uygulama eklenmiştir.

Karayolu nakliyesi için hazırlanmış olan nakliye yazılımımız sadece yurt içi ankliyesi değil uluslararası nakliye hizmeti veren şirketler içinde uygundur.

Birbiriyle tam uyum halinde çalışan bir çok modül sadece nakliye giriş işlemleri değil, personel, komisyoncu, prim, insan kaynakları, personel izin takipleri, yakıt ve servis girişi modülü ve sayamadığımız birçok modülü ile vazgeçilmez bir yardımcınız haline gelecektir.


Nakliye programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya 0212 419 1 999 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Nakliye Yazılımının Türkiye Genelindeki Satış Fiyatı 2.000 TL'dir

Nakliye Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.

Resmi büyütmek için tıklayın.

Nakliye Yazılımı

Müşteriler İçin

  • İnter Bilişim Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

Kısa Açıklama

Nakliye Programı, İnter Bilişim Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı bir otomasyonu sistemidir. Nakliye yazılımına geçen firmalar bu sayede işleyişlerini düzene sokup kaçakları engeller. Aynı zamanda bir çok işlemi kısa sürede yapması sebebiyle zamandan büyük tasarruf sağlamalarına neden olur.