Huzurevi Programı (Yazılımı) - Randevu Modülü

Huzruevi Programı - Randevu Modülü

Huzurevi Yazılımı'ında bu modül ile kendi özel randevularımızı yada misafirlerle yapılan görüşmelerimizi kayıt altına alabilmekte ve bunları daha sonra detaylı olarak raporlayabilmekteyiz.

İstenilen sayıda grup oluşturabilir ve bu gruplara randevuyu alacak kişiyi ekleyebilirsiniz.

Her randevu defteri için gün gün ilk ve son randevu saatleri, randevu saat aralıkları ayrı ayrı belirtilebilmektedir.

Çalışılmayan günler, resmi tatiller veya bir cihazın arıza durumu nedeni ile randevu verilmemesi gereken günler sistem tarafından otomatik olarak kapatılarak bu saatlere yanlışlıkla randevu verilmesi engellenmektedir.

Kişiye randevu verirken, adı ve soyadı yazılır yazılmaz, program müşteri arşivini taramakta ve eğer kişi kaydına ulaşılırsa otomatik olarak randevu ile kişi kartı ilişkilendirilmektedir.

Aynı anda 2 değişik randevu sayfasını yan yana getirerek farklı departmanların aynı anda boş olan randevu saatleri görülebilir ve iki randevu defterine de bir seferde aynı randevu verilebilir.

Her randevunun durumu;

  • Geldi bekliyor
  • İşleme alındı
  • İşlem tamamlandı
  • Gelmedi
  • Ertelendi
  • İptal edildi

gibi seçeneklerden birisi ile defter üzerinde ifade edilebilir. Bu seçenekleri dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Ayrıca her durum farklı bir rengi temsil etmektedir.

Her randevu defterine özel, randevu sayfalarının üzerinde randevu verenleri uyarma amaçlı bir not yazdırılabilir, örneğin Mide tetkikleri için hastaya aç gelmesini hatırlatınız. gibi.

Huzurevi Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.

Huzurevi Programı

Huzurevi Programı

Müşteriler İçin

 • İnter Bilişim Destek
  Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
 • Talep ve Öneri
  Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

Kısa Açıklama

Huzurevi Programı, İnter Bilişim Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı bir otomasyonu sistemidir. Huzurevi yazılımına geçen firmalar bu sayede işleyişlerini düzene sokup kaçakları engeller. Aynı zamanda bir çok işlemi kısa sürede yapması sebebiyle zamandan büyük tasarruf sağlamalarına neden olur.