Bakım Anlaşmaları

İşletmenizde, evinizde, ofisinizde kullanmakta olduğunuz bilgisayar,yazıcı,network sistemlerinizin düzenli ve problemsiz bir şekilde çalışması için belli periyodlarla bakımlarının yapılması gereklidir.

Bakımsız sistemler zamanla tozdan, virüsten, sistem hataları yüzünden sizi aniden yüzüstü bırakabilir. Aylarca, haftalarca uğraşarak hazırladığınız dosyalarınızın bir anda uçup gittiğini düşünün yada virüs hataları yüzünden bozulduğunu, böyle bir durumla karşılaştığınızda ne yapacağınızı hiç düşündünüz mü?

Tedbirli veya daha önce bu gibi kötü tecrübeler yaşamış kurumların yaptığı gibi uzman bir teknik servis ile bakım anlaşması yapmak tek çözümdür.

Arıza olduğunda eşi dostu arayıp tanıdık bilgisayarcı aramak ya da bilgisayarı koltuğunuzun altına alıp bilgisayarcıları dolaşıp tamir ettirmeye çalışmak, size zaman ve para kaybettirmekten başka bir işe yaramaz.

Peki; bilgisayarınız dışardan gelen tehlikelere karşı ne kadar güvenli biliyormusunuz?

Günümüzde resmi işlemler ve bankacılık işlemleri internet üzerinden gerçekleştirildiği için insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır; fakat bu kolaylık bakımsız sistemlerde birçok tehlikeyi de beraberinde getirmektedir.

Bilgisayarınızdaki arızalar uzman teknik personelimizle kendi yerinizde ya da gerekiyorsa servisimize getirilerek isterseniz bilgilerinizin yedeği de alınarak mümkün olan en kısa sürede giderilir testleri yapıldıktan sonra tekrar yerine kurularak çalışır halde teslim edilir..

Düzenli aralıklarla bakımı yapılan sistemler olası arızalar tespit edildiğinde gerekli önlemler alınarak arıza yapma ihtimali en aza indirilir böylece ufak bir arıza yüzünden daha büyük arızaların oluşması önlendiği için NAKİT ten ve VAKİT ten kazanırsınız.

İhtiyacınız olduğunda yanınızda olacak telefonla destek verecek uzman teknik personelimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.Böylece zaman kaybından doğacak iş kayıplarının önüne geçmiş olacaksınız.

Bakım anlaşması yaparak yedek parça ve diğer ürünleri de indirimli olarak alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir bakım anlaşması için teklif isteyiniz.

Müşteriler İçin

  • İnter Bilişim Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

İnter Bilişim Yazılım Hizmetleri

İnter Bilişim ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.
Devamı...