Web Tasarım

Günümüz koşullarında web sayfaları kurumların ve kişlerin dışa açılan en önemli kapılarından biri haline gelmiştir. Hitap ettiğiniz kitleyle doğrudan temas kurabileceğiniz ve kurumunuzun karlılığını arttırabileceğiniz en doğru, en ucuz ve en etkili yol web sayfasıdır. Ayrıca iyi tasarlanmış bir web sayfası aynı zamanda firmanızın dışarıdan görülen imajınıda artı yönde etkilemektedir. İnter Bilişim olarak biz, web sayfasının kurumlar için nekadar can alıcı bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla konuya son derece ciddi ve dikkatli yaklaşmaktayız. Konusunda uzman ekibimizle müşterilerimizin web konusunda tüm ihtiyaçlarını çok kısa sürede karşılamaktayız.

Veri ambarı,Kurum ya da kuruluşların bilgi sistemlerinde depolanan verilerin tamamının veya belirli bir kısmının düzenli bir şekilde tutulduğu,merkezi veri depolama alanıdır.Bu terimin yaratıcısı W.H.Inmon'dur.IBM ise bu terimi "Bilgi Ambarı" olarak kullanmaktadır.

Veri Ambarları, sağlık sektöründen coğrafi bilişim sistemlerine, işletmelerin pazarlama bölümünden üretime, geleceğe dönük tahminler yapmada, sonuçlar çıkarmada ve işletmelerin yönetim stratejilerini belirlemede kullanılmakta olan bir sistemdir. Pahalı bir yatırım maliyeti olsa bile sonuç olarak getirisi (yararı) bu maliyeti kat kat aşmaktadır. İs organizasyonlarında bilgi akış mimarisinde veri ambarları iki amaçla oluşturulmaktadır:

Neden Biz?

Tasarımı tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir,
İnter Bilişim olarak müşteri talep ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra ekiplerimiz bir ön çalışma içine girer bu çalışmanın sonucunda oluşan sayfa müşteriye sunulur eğer müşteri sayfada herhangi bir değişiklik isterse itiraz edilmeden müşterinin tüm istekleri yerine getirilir.

Tüm istekleriniz anında yanıt bularak sayfada yer alacaktır,
Sayfa tasarım sırasında yada sayfa tamamlanıp yayınlandıktan sonra, müşteriden gelen herhangibir değişiklik talebi hemen işleme konulup en geç 24 saat içinde sonuçlandırılacak ve müşteriye konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Dilerseniz tüm güncellemeleri sizin adınıza biz yaparız,
Web sayfası tamamlanıp yayına konulduktan sonra sayfada yapılacak değişiklikleri sizin adınıza biz yapabiliriz.

Web sayfanız dilerseniz tamamen animasyondan oluşan dinamik bir sayfa olabilir,
Web sayfası müşterinin talepleri doğrultusunda tamamen animasyondan oluşan bir tasarım olarak hazırlanabilir.

Sayfanız belirtilen sürede yayda,
İnter Bilişim , üzerinde anlaşmaya varılan web sayfasının bitim süresinde teslimini garanti etmektedir. Müşteri tarafından kaynaklı olmayan bir nedenden dolayı sayfanın bitim süreci uzadığı takdirde İnter Bilişim, sayfa tasarım ücretinin %50 'sini iade etmektedir.

Müşteriler İçin

  • İnter Bilişim Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

İnter Bilişim Yazılım Hizmetleri

İnter Bilişim ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.
Devamı...