Kiracı Yönetim Programı (Otomasyonu - Kiracı Muhasebe Takip Sistemi)

Kiracı Yönetim Programı (Otomasyonu - Kiracı Muhasebe Takip Sistemi) Yenilenen versiyonu ile artık daha kapsamlı ve kullanışlı olan Kiracı Yönetim Programı, tüm ihtiyaçlarınıza tek başına çözüm sunmaktadır.

Bizce otomasyon sadece kiracı kayıtlarını tutmak ve raporlamak olmamalıdır. Kiracı Yönetim Programı, önbüro paketi kadar kapsamlı çok sayıda değişik modülü entegre olarak sunar. Dolayısıyla muhasebeden, kiracı kayıtlarına, arşive kadar tüm modüller arada kopukluk olmadan tam otomasyonla çalışır. İnsan hatası, kontrolü, tekrar tekrar veri girişi ortadan kalkar herşey hızlı, sağlam ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Sizde Kiracı Yönetim Programını daha yakından tanımak istiyorsanız aşağıda bulunan demo talep formu yazısını tıklayın ve açılan formu doldurun. Kısa süre sonra satış temsilcilerimiz demo kurulumu için tarafınızla irtibata geçecektir.

Kiracı Yönetim Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.

0-20 Daire İçin 500 TL+KDV'dir.
21-50 Daire İçin 700 TL+KDV'dir.
51-100 Daire İçin 800 TL+KDV'dir.
101-200 Daire İçin 900 TL+KDV'dir.
201-300 Daire İçin 1000 TL+KDV'dir.
301-400 Daire İçin 1200 TL+KDV'dir.
401-500 Daire İçin 1300 TL+KDV'dir.
501-Sınırsız Daire İçin Lütfen Teklif İsteyin.

Kiracı Yönetim Yazılımı içeriği ve menüler hakkında bilgiye sayfanın sağ tarafındaki "Program İçeriği" başlığı altındaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Birden Fazla Lokasyonca Kiracısı Olan Kişi ve Kurumlar Neden Kiracı Yönetim Programını Tercih Ediyor?

Kiracı Yönetim Programı birden fazla Kiracı yönetimi için çok farkli teknolojik avantajlar sağlar.

Merkezi sistemi ile aynı programdan dünyanın her hangi bir yerinden kurumunuza ulaşıp, raporlar alabilir, kiracı kayıtlarına ulaşabilr veya kurumunuzun muhasabe bilgilerine ulaşıp gider-geliriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kiracı Otomasyonu, internet üzerinden bu merkezi yönetimi ; kiracı bilgilerinden, hatırlatmalara kadar sağlayan tek Kiracı Otomasyonudur.

Bu yüzden Kiracı Yönetim Programı sayesinde

1-İşler Kolaylaşır

1-Yönetim Güçlenir (Tüm kontrol ve onaylamayı uzaktan online yapın)

2-Raporlama Gelişir

3-Maliyetler Düşer.

Kazandıracagı zaman ve fırsat maliyetini belirtmeye bile gerek yoktur. Sizde vakit kaybetmeden Kiracı Yönetim Programını kullanmanın rahatlığına ve kolaylına ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Kiracı Aidat Takip Programı

Müşteriler İçin

  • İnter Bilişim Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

Kısa Açıklama

Kiracı Aidat Takip Programı, İnter Bilişim Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı bir otomasyonu sistemidir. Kiracı Aidat Takip yazılımına geçen firmalar bu sayede işleyişlerini düzene sokup kaçakları engeller. Aynı zamanda bir çok işlemi kısa sürede yapması sebebiyle zamandan büyük tasarruf sağlamalarına neden olur.