Apartman Yönetim Programı (Otomasyonu - Apartman Muhasebe Takip Sistemi)

Apartman Yönetim Programı (Otomasyonu - Apartman Muhasebe Takip Sistemi) Yenilenen versiyonu ile artık daha kapsamlı ve kullanışlı olan Apartman Yönetim Programı, tüm ihtiyaçlarınıza tek başına çözüm sunmaktadır.

Bizce otomasyon sadece kiracı kayıtlarını tutmak ve raporlamak olmamalıdır. Apartman Yönetim Programı, önbüro paketi kadar kapsamlı çok sayıda değişik modülü entegre olarak sunar. Dolayısıyla muhasebeden, kiracı kayıtlarına, arşive kadar tüm modüller arada kopukluk olmadan tam otomasyonla çalışır. İnsan hatası, kontrolü, tekrar tekrar veri girişi ortadan kalkar herşey hızlı, sağlam ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Sizde Apartman Yönetim Programını daha yakından tanımak istiyorsanız aşağıda bulunan demo talep formu yazısını tıklayın ve açılan formu doldurun. Kısa süre sonra satış temsilcilerimiz demo kurulumu için tarafınızla irtibata geçecektir.

Apartman Yönetim Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.

0-20 Daire İçin 500 TL+KDV'dir.
21-50 Daire İçin 700 TL+KDV'dir.
51-100 Daire İçin 800 TL+KDV'dir.
101-200 Daire İçin 900 TL+KDV'dir.
201-300 Daire İçin 1000 TL+KDV'dir.
301-400 Daire İçin 1200 TL+KDV'dir.
401-500 Daire İçin 1300 TL+KDV'dir.
501-Sınırsız Daire İçin Lütfen Teklif İsteyin.

Apartman Yönetim Yazılımı içeriği ve menüler hakkında bilgiye sayfanın sağ tarafındaki "Program İçeriği" başlığı altındaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Birden Fazla Lokasyonca Kiracısı Olan Kişi ve Kurumlar Neden Apartman Yönetim Programını Tercih Ediyor?

Apartman Yönetim Programı birden fazla Apartman Yönetimi için çok farkli teknolojik avantajlar sağlar.

Merkezi sistemi ile aynı programdan dünyanın her hangi bir yerinden kurumunuza ulaşıp, raporlar alabilir, kiracı kayıtlarına ulaşabilr veya kurumunuzun muhasabe bilgilerine ulaşıp gider-geliriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kiracı Otomasyonu, internet üzerinden bu merkezi yönetimi ; kiracı bilgilerinden, hatırlatmalara kadar sağlayan tek Kiracı Otomasyonudur.

Bu yüzden Apartman Yönetim Programı sayesinde

1-İşler Kolaylaşır

1-Yönetim Güçlenir (Tüm kontrol ve onaylamayı uzaktan online yapın)

2-Raporlama Gelişir

3-Maliyetler Düşer.

Kazandıracagı zaman ve fırsat maliyetini belirtmeye bile gerek yoktur. Sizde vakit kaybetmeden Apartman Yönetim Programını kullanmanın rahatlığına ve kolaylına ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Apartman Yönetim Programı

Müşteriler İçin

  • İnter Bilişim Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Mevlana Mah.911 Sok. Komşum Sit. A-1 Blok No:24 Yeşilpınar / G.O.PAŞA / İSTANBUL
Tel: 0212 419 1 999

Kısa Açıklama

Apartman Yönetim Programı, İnter Bilişim Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı bir otomasyonu sistemidir. Apartman Yönetim yazılımına geçen firmalar bu sayede işleyişlerini düzene sokup kaçakları engeller. Aynı zamanda bir çok işlemi kısa sürede yapması sebebiyle zamandan büyük tasarruf sağlamalarına neden olur.